Piknik i Zawody O Puchar Wójta Dobroszyc

Opublikowane przez Artur w dniu

Już 04 października w niedzielę, Stowarzyszenie Dobroszycka Grupa Strzelecka, przy współpracy DKS Wilk, zaprasza na jesienny piknik strzelecki. Podczas imprezy zostaną rozegrane otwarte zawody o puchar Wójta Gminy Dobroszyce, dla wszystkich fanów strzelectwa i niezwykłego spędzania wolnego czasu organizatorzy przygotowali widowiskowe strzelania westernowe, w których główną rolę zagra broń czarnoprochowa, karabiny i rewolwery zapewnią sześć godzin rozrywki dla wszystkich fanów dzikiego zachodu.
Strzelnica tego dnia zapełni się niezwykłymi pojazdami, a ich posiadacze z chęcią pokażą okolice z pokładów unikatowych czterech kółek, zaraz potem zajmie się Wami sekcja łuczników i na specjalnej strzelnicy będziecie mogli dziurawić tarcze przy pomocy strzał. Nie zabraknie również naszych przyjaciół z Muzeum foteli katapultowych, którzy na tą okazję przygotowali nową wystawę eksponatów, a na odprężenie przed zawodami polecamy wystawę broni i militariów połączoną z prelekcjami naszych historyków, jak zawsze barwnymi i ciekawymi.
Na strzeleckich łasuchów będzie czekać Foodtruck z daniami barbecue, wata cukrowa i popcorn, a do ciekawego zobaczenia stoiska wystawiennicze, między innymi Drewniane modele, które zachwycają wykonaniem.
Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Dobroszyce Pan Artur Ciosek oraz Gminne Centrum Kultury Im. Anny Sojko.
ZAPRASZAMY!!!

Kategorie: Aktualności